o nas

Od 9 lat zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną i projektową firm i instytucji.

Kładziemy szczególny nacisk na jakość i szybkość działania. W ramach usługi druku cyfrowego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu realizację niskonakładowych zleceń druku już w kilka godzin.

Podejmujemy się wykonania niskonakładowych, złożonych zleceń, gdzie niewielka ilość drukowanych materiałów łączy się z ich dużą objętością. Są to na przykład książki, foldery katalogi, materiały szkoleniowe w nakładach kilku-kilkudziesięciu sztuk.

Zapewniamy naszym klientom pewność rezultatu - zawsze dajemy możliwość wykonania testowego wydruku, który jest dokładną próbką całego nakładu.

Drukujemy dowolne nakłady już od 1 sztuki.

Jesteśmy znani z dbałości o jakość w zakresie druku, pomocy w przygotowaniu materiałów do druku oraz fachowej obsługi klienta

Polecamy również druk w technologii offsetowej. Drukujemy foldery, ulotki, katalogi, gazetki, akcydensy, plakaty, papier firmowy, koperty firmowe i wiele innych.oferta promocyjna

Druk 500 wizytówek + projekt gratis
tylko 65 zł netto.
Wizytówki bardzo ekskluzywne, papier satynowany dwustronnie bielony
o grubości 300 g/m2, zadruk 4+0 (jednostronnie), format standardowy 90x50 mm.

 

Specjalna oferta druku dla agencji reklamowych i stałych klientów
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy bardzo korzystne ceny (rabaty) dla firm oraz stałych klientów, z którymi nawiązujemy często bardzo owocną współpracę. ZAPRASZAMY.

 

Karnety dla solarium i nie tylko
1000 szt. + projekt gratis - 290 zł netto.
Bardzo ekskluzywne i wszechstronne
karnety (pełnia również rolę wizytówki firmy), bigowane (składane na pół), druk 4+4 kolory, folia błysk jednostronnie na zewnątrz, papier kartonik 350 g/m2, format 170x50 mm.

   

 

Copyright: MS STUDIO ll Design by: Cactus Studio