druk cyfrowy

Co to jest druk cyfrowy ?

Druk cyfrowy stosuje się tam, gdzie nakłady są na tyle małe, że nie jest opłacalne stosowanie offsetu, jednak oczekiwana jest jakość zbliżona do niego. Wysoki poziom tej jakości widoczny jest nie tylko w druku kolorowym, ale nawet w przypadku samego czarnego tekstu

Druk cyfrowy bez tajemnic

Wielu naszych klientów, w szczególności tych którzy zajmują się poligrafią od dłuższego czasu jest przyzwyczajonych do druku w technologii offsetowej i w niej realizuje większość swoich projektów, nie znając zalet druku cyfrowego. Oto one:

* Pominięcie fazy pre-pressu. W ten sposób unikają Państwo wszelkich błędów i związanych z nimi kosztów, jakie mogą się pojawić podczas naświetlania filmu czy przygotowania płyt offsetowych przy tradycyjnym druku offsetowym. Nasza drukarnia cyfrowa drukuje wprost z dostarczonego do nas pliku.
* Niski nakład. Dodatkową zaletą technologii cyfrowej jest możliwość druku krótkich serii i niskich nakładów. Wydrukujemy dokładnie tyle ile potrzebujesz - nawet jedną sztukę.
* Szybkość. Radykalne skrócenie fazy przygotowania do druku umożliwia także ekspresową realizację zleceń. Dzięki nam dotrzymają Państwo każdego terminu. Większość zleceń realizujemy w rekordowym czasie 24 godzin.
* Personalizacja. Każdy wydrukowany arkusz może zawierać zmienne dane. Mogą to być numerowane bilety, dedykowane zaproszenia, listy seryjne itp.oferta promocyjna

Druk 500 wizytówek + projekt gratis
tylko 65 zł netto.
Wizytówki bardzo ekskluzywne, papier satynowany dwustronnie bielony
o grubości 300 g/m2, zadruk 4+0 (jednostronnie), format standardowy 90x50 mm.

 

Specjalna oferta druku dla agencji reklamowych i stałych klientów
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy bardzo korzystne ceny (rabaty) dla firm oraz stałych klientów, z którymi nawiązujemy często bardzo owocną współpracę. ZAPRASZAMY.

 

Karnety dla solarium i nie tylko
1000 szt. + projekt gratis - 290 zł netto.
Bardzo ekskluzywne i wszechstronne
karnety (pełnia również rolę wizytówki firmy), bigowane (składane na pół), druk 4+4 kolory, folia błysk jednostronnie na zewnątrz, papier kartonik 350 g/m2, format 170x50 mm.

   

 

Copyright: MS STUDIO ll Design by: Cactus Studio